Arvosana 4.4 / 5
8
1 arvostelu

MENTON sohvamoduuli kulma

239 EUR

Väri: Khakinvihreä

Jaksota ostot eriin Elpyn avulla.
Maksa alk. 23,20 EUR/kk.
Lue lisää

Elpy

Varastossa Toimitetaan 5-7 arkipäivää

Tuoteilmoitus

MENTON sohvamoduuli kulma

Sohvamoduuli - kulma, jauhemaalattua alumiinia, mattapintainen. Istuintyyny polyesteriverhoilulla ja vaahtomuovipehmusteella. Sopii erinomaisesti parvekkeelle tai puutarhaan kesän tullen. MENTON voi seistä ulkona ja se helpottaa ulkoilua. Sinun ei tarvitse kantaa heti, kun haluat istua ulkona. Sohvamoduulia voidaan käyttää kulmana, kun rakennat kulmasohvan yhdessä sohvamoduulin kanssa ilman runkotukea. Mutta se sopii myös yksittäiseksi nojatuoliksi. Sohvamoduuli on siisti ja siinä on mukava istuinsyvyys, ja matala istuinkorkeus antaa oikean lounge-tunnelman. Istuintyyny kuuluu toimitukseen, ja nurkasta tulee erityisen mukava, jos täydennät sitä ihanilla tyynyillä selkänojan varrella. Tasaiset värit ja kuviot tarjoavat mahdollisuuden hauskaan vaihteluun. Kiinnikkeet sisältyvät toimitukseen. Alhainen paino. MENTON on helppo pinota säilytystä varten.

Haluatko tuntea verhoilun laadun ja nähdä, sopiiko väri täydellisesti kotiisi? Tilaa kangasnäytteet, niin voit miettiä asiaa rauhassa. Kangas on nimeltään Ilan ja sen tuotenumero on: 1728002 (kirjoita hakukenttään).

Päällyskerros: 100 Polyesteri.
Materiaali: Alumiini Vaahtomuovikumi.
Pituus/Syvyys: 75.0 X Leveys: 75.0 X Korkeus: 69.5 cm.
Istuimen syvyys: 63 cm.
Istuimen korkeus: 35 cm.
Tyynyn paksuus: 5 cm.
Suurin paino: 120.0 kg.
Toimitetaan koottuna.

Muista säilyttää ulkohuonekalusi turvallisesti sisätiloissa ja pakkasessa, jotta ne eivät vahingoitu kylmempinä vuodenaikoina.
Säilytä ulkotyyny kuivassa paikassa, hyvin suojattuna kosteudelta ja sateelta, kun sitä ei käytetä.
Hoito-ohjeet: Pyyhi hieman kostealla liinalla. Verhoilu: Pese 40°:ssa. Kutistuminen enintään 5 %.

Tuotenumero: 1508407-04

Muut ovat tätä mieltä

4.4 perustuen 8 arvosanaan
  • Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostaja

    Kiva parveketuoli!

    Ostin tämän pienen parvekkeeni nurkkaan, tukeva, mutta kevyt! Tuli aika isossa pahvilaatikossa. Pehmustetyyny on hiukan karheaa materiaalia, mutta vesipisarat pysyy kivasti pinnalla.

    Vaalea harmaanvihreä/valkoinen pehmuste

    Maikki K osti

    Vaalea harmaanvihreä/valkoinen pehmuste

    Maikki K — 2023-06-24

Share your favourites

#jotex

Samankaltaisia tuotteita

  • ZACK röyhelöhelmalakana 45 cm - ekologinen

    24,99 EUR

    +5 värejä

  • MOLTON sohva 3-paikkainen

    1 614,15 EUR 1 899 EUR
  • PASTILL Archie 2-sits soffa

    1 499,99 EUR
  • ZACK röyhelöhelmalakana 60 cm - ekologinen

    41,99 EUR

    +3 värejä

Muut pitävät myös näistä

  • ZACK röyhelöhelmalakana 45 cm - ekologinen

    24,99 EUR

    +5 värejä

  • MOLTON sohva 3-paikkainen

    1 614,15 EUR 1 899 EUR
  • PASTILL Archie 2-sits soffa

    1 499,99 EUR
  • ZACK röyhelöhelmalakana 60 cm - ekologinen

    41,99 EUR

    +3 värejä