HOLLY ulkoruukku, halkaisija 56 cm
49,79 EUR
82,99 EUR
Jaksota ostot eriin Elpyn avulla.
Maksa alk. 7,20 EUR/kk.
Ei saatavilla
HOLLY on tyylikäs ulkokäyttöön tarkoitettu ruukku, joka on valmistettu kiveä muistuttavasta kierrätetystä komposiittimateriaalista. Materiaali tekee ruukusta helposti käsiteltävän, kestävän ja huomattavasti savi- tai kiviruukkua kevyemmän. Ruukun kaunis muoto on saanut inspiraatiota Etelä-Euroopasta. Ruukussa on umpinainen pohja. Pohjassa on aukko ja tulppa, jonka poistamalla saat pohjaan vedenpoistoaukon. Ruukku sopii sekä sisä- että ulkokäyttöön.
Ruukku on kierrätettyä materiaalia, joka on valmistettu tuotannosta ylijääneistä materiaaleista tai käytetystä materiaalista. Kierrätetyn materiaalin käyttö auttaa säästämään luonnonvaroja.
Materiaali: 60% muovia, 30% kivijauhetta, 15% vaneria ja 5% väriä.
Koko: Korkeus 43 cm, ø 56 cm.
Vinkki: Luo rehevä parveke istuttamalla kukkia ja vihanneksia helposti käsiteltäviin ruukkuihin, kuten HOLLY. Helppohoitoinen ja helppo säilyttää talvella.
Tuotenumero: 1672758-03
Muut ovat tätä mieltä
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaSuuri ja hyvä!
Tarvitsin suuren ulkoruukun pienen puun istuttamiseen. Tämä sopi täydellisesti! Tyylikäs, kevyt, pohjassa vedenpoistoreiät. Nopea toimitus ja kohtuullinen hinta. Erittäin tyytyväinen.
Anders M osti
Musta/fairbanks
Anders M — 2024-10-01
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaTyylikäs ruukku
Vakaa ja pelkistetty ruukku, joka täyttää kriteerini. Erittäin tyytyväinen!
Camilla T osti
Valkoinen
Camilla T — 2024-06-15
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaVihreät isot ruukut
Olen asettanut nämä ruukut terassin kulmaan ulkohuoneessa. Hyvä koko. Kaunis väri: oliivinvihreä! Pidän siitä!
Anna K osti
Oliivinvihreä
Anna K — 2024-06-04
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaTyylikäs ja vakaa
Tyylikäs ja vakaa ruukku, olen erittäin tyytyväinen ostoksiini 👍
Camilla T osti
Valkoinen
Camilla T — 2024-06-03
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajahieno ja kevyt ruukku
erittäin hieno ja kevyt ruukku, mutta iso. juuri sellainen kuin halusin, ota vain kärry mukaan noutopisteelle kun haet sen
Felicia I osti
Valkoinen
Felicia I — 2024-05-31
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaUlkoruukku
Todella iso ruukku, mutta silti helppo käsitellä. Ruukun materiaali vaikuttaa vahvalta ja kestävältä. Tyylikäs.
Britt-Inger H osti
Musta/fairbanks
Britt-Inger H — 2024-01-23
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajahieno
erittäin hieno, se on iso ja tulee olemaan hyvä istuttaa. miinuksena on, että siinä ei ole valumareikiä, mutta sen voi helposti tehdä itse. Mutta saa korkean arvosanan, koska ostin alennuksesta j…
Anna C osti
Beige
Anna C — 2024-01-17
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaSuuri hieno potti
Iso tuntuu mojovalta huolimatta siitä, että se on jonkinlainen muovi, ei superkevyt, mutta mojovampi. Reikä pohjassa niin osti potin tynnyrin
Anna A osti
Oliivinvihreä
Anna A — 2023-09-07
Ilmoitettu