WOLDE kylpyhuonematto
Jaksota ostot eriin Elpyn avulla.
Maksa alk. 3,90 EUR/kk.
Ei saatavilla
Tuftattu kylpyhuonematto puuvillaa. Pehmeä yksivärinen matto, jossa kontrastivärinen raita ympäriinsä. Takaosa lateksia, jonka ansiosta matto pysyy paikallaan. Pehmeä ja miellyttävä kylpyhuonematto luo ylellisyyttä arkeen. 1500 g/m².
Jotex tekee yhteistyötä Better Cottonin kanssa puuvillanviljelyn parantamiseksi maailmanlaajuisesti. Better Cotton on kansainvälinen voittoa tavoittelematon järjestö, joka kouluttaa puuvillanviljelijöitä kestävämpään puuvillanviljelyyn, tehokkaampaan veden käyttöön ja vähäisempään torjunta-aineiden käyttöön. Better Cotton parantaa puuvillanviljelijöiden sosiaalisia, taloudellisia ja ympäristöön liittyviä olosuhteita. Valitsemalla puuvillatuotteitamme tuet investointiamme Better Cottonin tavoitteisiin. Better Cotton perustuu massatasejärjestelmään, eikä sitä voida jäljittää fyysisesti lopputuotteisiin.
Lue lisää Better Cottonista osoitteesta
bettercotton.org/learnmore
Materiaali: 100% puuvillaa.
Koko: Valitse koko kun tilaat.
Hoito-ohje: Hienopesu 40°. Kutistuu enintään 5%.
Vinkki: Pese ja vaihda kylpyhuonematto usein, niin kylpyhuone pysyy raikkaana ja kutsuvana.
Tuotenumero: 1632211-01
- Lomake Suorakulmainen
- Materiaali 100% Puuvillaa
Muut ovat tätä mieltä
Arvosana 5 / 5 Hyvä materiaali
Suositellaan, koska se on erittäin tiheä ja hyvä materiaali.
Kiki2300000000 — 2022-12-30
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Pehmeä
Tosi tyylikkäät pesutilaan,väri sopii hienöstì niin tummaan kuin vaaleaañ kylpäriin
Upsi — 2022-12-29
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Pehmeä
Laadukkaan oloinen. Ihanaa ylellisyyttä!! Suosittelen!!
Luontoystävällinen5 — 2022-07-05
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Super pehmeä!
Se näyttää todella hyvältä ja on erittäin pehmeä ja mukava!
SeraKri — 2022-05-30
Ilmoitettu
Arvosana 4 / 5 Mukava kylpyhuoneen matto
Jättiläinen mukava ja iso kylpyhuonematto, jos haluat sen ja siinä on iso kylpyhuone.
Miizz24 — 2022-12-06
Ilmoitettu
Arvosana 4 / 5 kiva
Aivan kuten kuvassa, mukava ja kaunis, toivon, että se voidaan pestä, koska se likaantuu niin helposti. Mutta niin se on valkoisella
zusha — 2022-07-13
Ilmoitettu