ELSIE pimennysverho 1 pala
31,99 EUR
39,99 EUR
Jaksota ostot eriin Elpyn avulla.
Maksa alk. 5,70 EUR/kk.
Lue lisää
Varastossa on kaikkia kokoja Toimitetaan 3-6 arkipäivää
1-pack verhon pituus pimennystä varten. ELSIE on valmistettu yksivärisestä polyesterisametista, josta puolet on peräisin kierrätysmateriaalista. Sametissa on miellyttävä kiilto ja pehmeä tuntuma, väri kimaltelee kauniisti eri valoissa. ELSIE on erittäin edullinen ja näyttää yhtä hyvältä takaa kuin edestä. Verho on tiiviisti kudottu, joten takapuolella ei tarvita pinnoitetta. Huomioithan, että eri värien pimennysominaisuudet vaihtelevat.
Päälleommeltu monitoiminauha. Verhot voidaan ripustaa sormikoukkujen, kujan tai piilolenkkien avulla.
Materiaali: 100% Polyesteri.
Leveys: 140 cm. Valitse pituus tilattaessa.
Ripustustapa: monitoimihihna.
Määrä pakkauksessa: 1.
Paino: 280 g/m².
Konepesu 40 °C. Älä käytä valkaisuainetta. Ei rumpukuivausta. Silitys matalalla lämpötilalla (max 100°C). Kuivapesu (vain öljyliuotinkäyttö). Pidennä verhojen käyttöikää imuroimalla ne varovasti pehmeällä suulakkeella tasaisin väliajoin. Näin vältät pölyn ja lian tunkeutumisen kankaaseen. Lisäksi verhot säilyttävät värinsä pidempään. Tahrat poistetaan lämpimään veteen kostutetulla vaalealla liinalla. Taputtele tahraa varovasti liinalla, höyrytä ja anna kuivua. Kutistuma max 5 %.
Tuotenumero: 1718965-07
Muut ovat tätä mieltä
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaTodella kauniit
Mutta väri ei vastaa kuvaa, ne ovat enemmän oliivinvihreät, eivät lainkaan kultaisen keltaiset
Helen O osti
Vihreä koossa 220
Helen O — 2025-03-21
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaHyvä ostos
Verhot olivat täydelliset, väri, muoto ja pituus. Olohuoneestani tuli yhtäkkiä niin lämmin ja viihtyisä.
Hilma A osti
Poltettu oranssi koossa 250
Hilma A — 2025-03-21
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaVerho
Erittäin tyylikkäät
Anneli B osti
Poltettu oranssi koossa 220
Anneli B — 2025-03-21
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaErittäin hyvä ostos!
Nyt kun valo palaa, pimentävät verhot ovat pelastus. Erittäin kaunis väri, joka sopii lähes kaikkiin väreihin paitsi kirkkaisiin vihreän sävyihin. Todella hyvä hinta-laatusuhde.
Gia C osti
Vihreä koossa 220
Gia C — 2025-03-21
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaElsie Pimennysverhot
Olen todella tyytyväinen verhoihin ♥️
Helen K osti
Vihreä koossa 220
Helen K — 2025-02-14
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaEdullinen tuote!
Ne roikkuvat kauniisti ja väri on juuri oikea.
Nadereh N osti
Vihreä koossa 250
Nadereh N — 2024-12-18
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostajaNiin kauniit verhot
Erittäin hieno laatu, helppo silittää, laskeutuu kauniisti, kaunis oranssi väri. Olen erittäin tyytyväinen.
Madeleine E osti
Poltettu oranssi koossa 250
Madeleine E — 2024-09-25
Ilmoitettu
Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostaja8 verhot ostettu
Kaikki on täydellistä, ostosta toimitukseen. Verhot näyttävät hyvältä ja ovat erittäin hyvälaatuisia. Iloisesti uudestaan ja uudestaan Jotex
Antje E — 2023-06-21
Ilmoitettu